Anasayfa

Haberler

Gücümüzü Değerlerimizden Alıyoruz…

40 yıldır aynı heyecan ile çalışıyoruz, kurucumuzdan öğrendiğimiz dürüst, adil ve insan odaklı iş yapma modelini sürdürüyoruz. Tüm çalışanlarımız ile bir aile bütünlüğünde çalışıp hizmet üretiyoruz.

Vizyon, misyon ve değerlerimiz doğrultusunda oluşturduğumuz Entegre Yönetim Sistemi ile yasal gerekler doğrultusunda hareket etmeyi, müşteri odaklı, yenilikçi ürün ve hizmet yapımız ile sektörde fark yaratan referans bir kurum olmayı, paydaşlarımızın güvenini kazanmayı ve sürdürülebilir kalkınmaya katkıda bulunmayı amaçlıyoruz.

SADE OFSET Genel Müdürü Murat Demir sektörün sivil toplum kuruluşlarından BASMEN (Basım Mensupları Derneği), BASEV (Basım Sanayi Eğitim Vakfı) ve ESD (Etiket Sanayicileri Derneği)’nin kurucu üyelerindendir, BASMEN yönetim kurulu başkanı ve BASEV yönetim kurulu başkan yardımcısı olarak halen çalışmalarını aktif olarak sürdürmektedir.

Ofset, Ambalaj, Broşür Etiket

BROŞÜR ETİKET

•Türkiye’nin ilk ve alanında en büyük üreticisi,
•Ambalaj ve ürün tanıtımı uygulamalarında yüksek tecrübe, ihtiyaca yönelik çözümler,
•Ambalajda maliyet düşürücü, tanıtımda satış artırıcı çözümler,
•2 üretim hattı ile yüksek kapasite ve güvenli tedarik,

AMBALAJ

Çikolata Ambalajı Yıllık 100.000.000 adet üretim ile Türkiye’nin en büyük ikinci çikolata kağıdı üreticisi.
Kendi Bünyemizdeki Baskı Hazırlık / Ofset Baskı / UV Lak Baskı / Varak Yaldız Baskı ve Hidrolik Kesim ünitelerimiz ile çok kısa sürede yüksek miktarlarda ürün teslim edebilme kapasitesi,

OFSET

POP / POSM
•Procter & Gamble , Nestle, Pepsi, Mey İçki, Frito-Lay, Mars, Barilla, Heinz gibi hızlı tüketim sektörünün liderleri ile uzun yıllardır çalışma tecrübesi, •Hızlı onay, üretim ve dagitim,
•Baskıya en yakın dijital prova imkanı ile dakikalar icinde onay alabilme,