BROŞÜR ETİKET

"Broşür Etiket" nedir?

Broşür Etiket, tanıtım ve ambalaj uygulamalarınız için yeni bir çözümdür. Ürün üzerinde yer kısıtlaması olmaksızın daha fazla bilgi ve mesaj vermenizi sağlar. Normal etiketler gibi otomatik makinalarda çalışabilen Broşür Etiket, ürün ambalajının üzerinde grafik tasarımları ve açıklamalar için daha fazla alan sunmaktadır.

Booklet Labels - Broşür Etiket - sadeofset.com.tr

Broşür etiketlerini, ürününüzün ana ambalaj malzemesi olarak kullanabileceğiniz gibi, kullanmakta olduğunuz ambalajınız üzerinde ürün tanıtım ve promosyon aracı olarak da kullanabilirsiniz. Her çeşit kullanımda size büyük avantajlar sağlar. Promosyonlarınızı ürünün ambalajını değiştirmeye gerek kalmadan ürün üzerinden müşterilerinize aktarın. Ürününüzün içeriğini veya ambalajını değiştirmeden yeni değer kazandırın (yemek tarifleri, çıkartma etiketler, v.b…) Farklı ürün çeşitlerinizi ve ürün gruplarınızı tek bir ürün üzerinden anlatın…

Neden Broşür Etiket?

Broşür etiket, ürün üzerinde yer kısıtlaması olmaksızın, daha fazla bilgi ve mesaj vermenizi sağlayan, normal etiketler gibi otomatik etiketleme hatlarında çalışabilen, tanıtım ve ambalaj uygulamalarınız için yeni bir çözümdür.

Broşür etiketleri ürününüzün ana ambalaj malzemesi olarak kullanabileceğiniz gibi, kullanmakta olduğunuz ambalajınız üzerinde ürün tanıtım ve promosyon aracı olarak da kullanabilirsiniz. Her iki kullanımda da size büyük avantajlar sağlar.


Ambalaj Uygulamalarındaki Avantajlar

 • Çevre koruma bilgileri, daha detaylı kullanım bilgileri ve ürün *özellikleri, uyarılar ve önlemler anlatımı ile daha az müşteri şikayeti alıp, daha fazla müşteri memnuniyeti sağlayabilirsiniz.

 • Broşür etiket standart ürün etiketleri gibi sizi kısıtlı bir alanda sınırlamaz. ilave edeceğiniz ek sayfalar ile etiket kullanım alanını istediğiniz kadar artırabilirsiniz.

 • İhraç ürünlerinde farklı ülkeler için farklı dillerde ayrı ayrı etiket kullanmak yerine tek bir etiketle tüm dilleri kullanabilirsiniz.

 • Kullanım klavuzu, garanti belgesi ve servis listesi gibi ürün ile birlikte bulunması zorunlu belgeleri ekstra bir kutu veya kaba ihtiyaç olmadan ürün üzerine yapıştırabilirsiniz.

 • içerik ve kanuni bilgileri iç sayfalara alıp etiketinizin ön yüzünde daha fazla görsellik ve rafta çekicilik sağlayabilirsiniz.

Booklet Labels - Broşür Etiket - sadeofset.com.tr

Ürün Tanıtımı ve Promosyon

 • Broşür etiketleri, ürününüzün üzerinde ambalaj malzemesi olarak kullanabileceğiniz gibi, halihazırdaki ambalajınız üzerinde ürün tanıtım ve promosyon aracı olarak da kullanabilirsiniz.

 • Ürününüzün içeriği veya ambalajını değiştirmeden yeni değer kazandırın. (Yemek tarifleri, çıkartma etiketler, vb...)

 • Farklı ürün çeşitlerinizi ve ürün gruplarınızı tek bir ürün üzerinden anlatın. Çok satan bir ürününüzün satışlarını destekleyebilirsiniz.

 • İndirim kuponları (rebates) Çapraz promosyonlar (cross branding) Çekiliş ve Piyangolar (sweepstakes) Kazı Kazan Etiketler (scratch-off)

 • Promosyonlarınızı ürünün ambalajını değiştirmeye gerek kalmadan ürün müşterilerinize aktarın.

 • Yeni ürün lansmanlarında veya mevcut ürünlerinizin detaylı tanıtımını yapabilir, özelliklerini rakiplerinden üstünlüklerini anlatabilirsiniz.

 • Gazete ve dergiler üzerinden tanıtım.

Booklet Labels - Broşür Etiket - sadeofset.com.tr

Farklı Broşür Etiket Modelleri


Daha fazla bilgi almak için

bizi arayın +90 (212) 629 0339

veya email gönderin, sade@sadeofset.com.tr


Sade Printing House LLC
Booklet Label

Sade Ofset Matbaacılık & Etiket

Matbaacılar Sitesi,
2.Cadde No:177
34218 Bağcılar
İstanbul - Türkiye

Tel: +90 212 6290339


COPYRIGHT © Sade Ofset Matbaacılık & Etiket