YAPIŞKANSIZ ETİKETLER

Yapışkansız etiketler tek sayfa veya çok sayfalı olarak üretilebilirler. Kimya, boya, zirai ürünler gibi bir çok sektörde kullanılan bu ürün, tek sayfa olarak kullanıldığı zamanlarda etiketlerinde daha fazla alana ihtiyacı olan müşterilerimizin taleplerini karşılayabilmek adına, çok sayfalı kullanım olanağı sağlayan versiyonu ürün geliştirme departmanımızın çalışmalarıyla bir çok müşterimize fırsat sunan bir çözüm olmuştur.

Wet-Glue Labels - sadeofset.com.tr

Tek sayfa etiketlerin aksine size sunduğu ekstra sayfalar ile daha detaylı bilgi alanı sunmasıyla, içerik, uyarılar, yasal mevzuatlar, garanti kapsamı, talimatlar ve daha fazlasını tek bir etikete sığdırmanıza olanak sağlar.

Wet-Glue Labels - sadeofset.com.tr

Tek sayfalı standart etiketlerin sunabildiği sınırlı alanda marka, görseller, yasal zorunluluklar gereği gösterilmesi gereken uyarılar ve açıklamalar veya çok dilde bilgilendirme için yeterli alan bulunmadığı için çok katlı etiketler mükemmel bir çözümdür.

Wet-Glue Labels - sadeofset.com.tr

Avantajlar

  • Çok sayfalı etiketlerle, etiketinizin orijinal tasarımını koruyabilirsiniz.

  • Farklı sektörlerde çok çeşitli amaçlar için uygundur. Kimyasallar, boyalar, zirai ilaçlar, konserve yiyecekler gibi farklı ürünlerde kullanılmakta ve teneke, plastik gibi farklı ambalaj türlerine uygulanabilir.

  • Yapışkansız çok sayfalı etiketler, yapışkanlı ve laminasyonlu broşür etiketlere göre %50 maliyet avantajı sağlar ve çok ekonomiktir.

  • Yapışkanlı ve laminasyonlu etiketlerin alternatifi olarak, basılı ve katlanmış bir broşürün yenilikçi birleşimidir.

  • Farklı ürün ihtiyaçlarına uyacak şekilde özelleştirilebilir.

  • Standart yapışkansız etiketleme makinalarıyla uygulanabilir ve yeni bir yatırıma ihtiyaç duymazsınız. Çok sayfalı etiketler, mevcut ıslak tutkallı etiketleme hatlarınızda uygulanabilir.

  • Ekstra büyük XXL çok sayfalı yapışkansız etiketler 50 cm’ye kadar üretilebilir.

  • Ürün talimatları, çoklu dil veya güvenlik bilgileri gibi tekrarlanan referans bilgileri için idealdir.

  • Yapışkansız etiketler, kolayca erişilebilen ürün ve tanıtım bilgileri için çok daha fazla alan sağlayacak şekilde sayfaları açılıp yeniden kapanacak biçimde tasarlanmıştır.

  • Tanıtım broşürü veya kitapçık olarak kullanılabilir. Müşteri üst katı kolay bir şekilde soyabilir veya yırtabilir, sonrasında tekrar kullanmak için saklayabilir.Daha fazla bilgi almak için

bizi arayın +90 (212) 629 0339

veya email gönderin, sade@sadeofset.com.tr


Sade Printing House LLC
Booklet Label

Sade Ofset Matbaacılık & Etiket

Matbaacılar Sitesi,
2.Cadde No:177
34218 Bağcılar
İstanbul - Türkiye

Tel: +90 212 6290339


COPYRIGHT © Sade Ofset Matbaacılık & Etiket